Метална закачалка за облека со тркала

3.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Сребрена
Материјал: Хромирана челична цевка
Големина: 110-150 x 45 x 160 cm
Тежина на производот: 7,4 кг
Макс. Носивост: 136 kg

metalni zakacalki

metalni zakacalki na trkalca

метални закачалки на попуст

metalni zakacalki na popust

zakacalki za hodnikЦврста Структура: Сите метални хромирани цевки за целата решетка за облека; рамни цевки за горната шина; може да издржи до (136 kg) кога тежината е рамномерно распределена без нишање и деформација.

Растеглива прачка (должина: 43,3″-59,1″) обезбедува дополнителен простор за вашата облека, капи, чанти и сл.

БРЗО СОСТАВУВАЊЕ: Полицата за облека е дизајнирана со едноставна структура, можете да ја инсталирате за само 1 минута и побрзо да се организирате.

Со 4 зајакнати тркалца за вртење за 360° PP (2 со сопирачки), оваа решетка за облека на тркала е погодна за движење или за задржување на своето место.

Со стилски дизајн и сјајна површина, оваа решетка за алишта за сушење е одличен избор за домашна и комерцијална употреба, совршена за битпазар, штанд итн.

закачалка метална

метални закачалки за дрехи

Ви треба брзо решение за да складирате многу облека

Ви го претставуваме новиот дизајн на закачалка за облека по супер цена!

Супер лесен за составување и движење. Совршен е за проширување на вашата гардероба.

Совршен е за домашна употреба, продавници за облека, фото студија итн.

Бидејќи закачалката е на тркала, може лесно да се преместува и преуреди за да одговара на сите ваши потреби. Издржливите тркалца за 360° се вртат непречено на сите катови.

закачалки за дрехи

Содржина на пакетот:

1 х Метална закачалка
1 х инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Метална закачалка за облека со тркала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Метална закачалка за облека со тркала
Метална закачалка за облека со тркала

3.600 ден

Само 6 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: HSR11S Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart