Метална закачалка

2.099 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Висина: 176 см
Растојание меѓу нозете: 49 см
Материјал: челична цевка
Боја: Црна
Димензии на пакувањето: 80 x 27,5 x 6 cm
Нето тежина: 2,1 кг
Бруто тежина: 2,53 кг

Оваа метална стоечка закачалка е решение за вашите неуредни проблеми со чантите и облеката. Лесно се склопува, расклопува и се движи. Со својата стабилна структура, прекрасниот изглед и малата големина, таа е совршено решение за секоја просторија.

Сите краеви на трите ногарки се обвиткани со пластични цевки за да се избегне гребење на тврди површини. Сите 4 горни куки се прицврстени со пластични влошки за да се избегне оштетување на облеката при употреба.

Секоја нога има дизајниран дијаметар од 22 mm за да се обезбеди максимална стабилност без додавање на вишок тежина. Како резултат на тоа, оваа ставка е неверојатно стабилна.

Со нејзината одлична поставеност, можете да закачите облека, вратоврски, чанти, марами и сл. Оваа закачалка е водоотпорна и отпорна на ‘рѓосување, па можете да ја исчистите многу лесно,

Едноставно склопување: Лесно се расклопува и склопува, може лесно да се премести и стави во вашата куќа или канцеларија каде што сакате.

Содржина на пакетот:

1 x стоечка закачалка
1 x инструкции

 

 

2 мислења за Метална закачалка

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. A*****
  Zadovolna sum, ne se klati , moze da se zakacat poveke palta. Mi se vklopi so...Повеќе
  Zadovolna sum, ne se klati , moze da se zakacat poveke palta. Mi se vklopi so enterierot na stanot. Vi ja preporacuvam kompanijata.
  A******** I********
  Dobra e lesno ja sklopivme

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Метална закачалка
  Метална закачалка

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Закачалка за алишта

  Закачалка

  1.999 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  zakacalka

  Закачалка

  2.800 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  закачалка-за-дреи

  Метална закачалка

  1.999 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  2.099 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: RCR17B Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart