Метален организатор

3.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Црна
Материјал: PP пластична влошка, ABS пластичен конектор, метална жичана мрежа
Големина на скалила: 93 x 31 x 123 cm
Големина на секоја коцка: 30 x 30 x 30 cm
Тежина: 8,7 кг
Макс. носивост по оддел: 10 kg

повеќенаменски организатор

организаторОдговара на вашите потреби: можете да ја составите металната полица од 12 коцки за складирање на свој начин. Во форма на скалила, правоаголна, коцка на врвот на коцката – приспособете ја оваа полица на вашиот простор.

Може ли да имам повеќе простор за полица? Дали сè уште ви треба пространа полица што се вклопува во вашата визба, под вашите скали или импровизирано во детската соба? Оној што може лесно да се состави и расклопи и да складира предмети со стил? Бараше, ја најде!

Едноставно: Ние разбираме дека не сакате да трошите часови на крајот за да изградите едноставна полица. За среќа, сè што треба да направите е да ги ставите поединечните делови од овој метален организатор за коцки еден во друг и да ги споите.

Секоја коцка од овој организатор направена од метална жичана мрежа може да се наполни со тежина до 10 kg. Комплетот против превртување гарантира дополнителна стабилност и безбедност.

Што добивате: стабилна полица за коцки, која може да се изгради во различни форми, гумен чекан за лесно склопување, 12 PP влошки, 2 комплети против врвови и одличен организатор.

Користете го нашиот метален организатор за складирање од метална жица за облека, обувки, канцелариски материјали, книги, списанија.

жичен организатор

метални организатори за складирање

организатор за складирање

метален организатор за складирање

 

метален организатор

Содржина на пакетот:
43 x жичана мрежа (30 x 30 cm)
12 x PP влошка (30 x 30 cm)
44 x Пластичен конектор
1 x гумен чекан (175 g)
комплетот против превртување
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Метален организатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Метален организатор
Метален организатор

3.299 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LPI34H Категории: , , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart