Метален држач за чадори

2.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Материјал: Метал
Димензии: 15,5 x 15,5 x 49 cm (Д x Ш x В)
Боја: Црна
Нето тежина: 2 кг

drzac za cadoriШтандот за чадор е прекрасен и префектен додаток со останатиот ваш мебел. Соодветната тежина и пристојната големина овозможуваат држачот да биде цврст и да го одржува нередот на едно место. Доаѓа со отстранлива пластична основа за фаќање вода. Како декор на собата, штандот исто така ја прави вашата дневна соба привлечна и убава.

drzaci za cadori

drzac za cadori

држачи за чадори

штанд за чадори

Послужавник –  Послужавник за капење дизајниран да ја задржи дождовницата од подот за да спречи лизгање и да ги заштити вашите подови од оштетување (особено дрвените подови).

stand za cadori

4 Екстра мали куки – Промислени куки за закачување на преклопните чадори.

metalen stand za cadori

Разновиден штанд за чадори – Тој нуди функционален и модерен начин за складирање на чадори, стапчиња за одење, хартија за завиткување и многу др.

 

 

држач за чадор

metalni drzaci

Содржина на пакетот:

1 x штанд за чадори
1 x пластична фиока за капење
4 x Куки

Детали за производот: Метален држач за чадори

Варијанта

Варијанта 1, Варијанта 2

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Метален држач за чадори”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Метален држач за чадори
Метален држач за чадори

2.599 ден

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Закачалка за алишта

Закачалка

1.999 ден
(2)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
zakacalka

Закачалка

2.800 ден
(2)
Додај во кошница

Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

2.599 ден

SKU: N/A Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart