Маса со калено стакло

3.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Златна
Материјал: гравиран челик, калено стакло.
Големина на производот: 50 Дијаметар x 55 cm Висина.
Тежина на производот: 4,6 кг
Макси. Носивост: 40 kg

Златен. Луксузен. Модерен.

Стаклото изгледа модерно. Златниот метал изгледа луксузно. Земени заедно, двата елементи формираат шармантна комбинација која изгледа стилски.

Стаклената површина е особено силна, а прилагодливите стапала исто така обезбедуваат стабилно држење на сите видови подови.

Масичката се вклопува во сите стилски соби и е погодна за поставување на вашиот балкон или тераса, до креветот како ноќна маса, во вашата канцеларија или дневна соба.

Маса со калено стакло

стаклена масичка

стаклена масичка

округла масичка

округла маса

 

 

 

масицка-со-темперно-стакло

masicki-za-kafe

масички-за-во-дневна

модерни клуб масички

masicka-dimenzii

Содржина на пакетот:

1 x Маса со калено стакло
1 x чанта со додатоци
1 x Инструкции

Детали за производот: Маса со калено стакло

боја

златна, црна

2 мислења за Маса со калено стакло

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. S******** C*********
  Moderna,unikatna i cvrsta, super mi se vklopi vo sobata z...Повеќе
  Moderna,unikatna i cvrsta, super mi se vklopi vo sobata za slikanje.
  Маса со калено стакло photo review
  С*** С**********
  Лесно се склопува и изгледа одлично.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  trkalezna masa ceni

  Тркалезна стаклена масичка

  5.299 ден
  (3)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  3.200 ден

  SKU: N/A Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart