Маса од калено стакло

4.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: црна и златна
Материјал: челик, калено стакло
Големина на производот: 35 x 100 x 80 cm
Тежина на производот: 13,8 кг
Макс. оптоварување на секоја полица: 20 kg.

Погодни се за ходници, дневни соби, па дури и балкони.

Однесете го вашиот дом на следното ниво со оваа модерна конзолна маса која обединува елегантен метал во златна или црна боја и 2 калено стаклени полици во едно минималистичко, но сепак функционално парче.

Со калено стакло и цврста челична рамка, секоја полица е со носивост од 20 kg.

Со едноставните упатства и нумерирани делови, оваа маса можете да ја составите за кратко време.

Оваа маса доаѓа со прилагодливи стапала за одржување на стабилноста на производот.

masi na popust

најпроадвани масички од стакло

стаклени масички

маса од калено стакло

Конзолна маса с 2 рафта

masicki od kaleno staklo

najprodavani masicki

масички од калено стакло

 

masi na akcija

Комбинација од метал и стакло издржлива и лесна за чистење.

masicki na akcija

Прилагодливите стапала обезбедуваат одлична стабилност и го штитат подот од гребнатини.

masicki na popust

Златната рамка и завртките воведуваат чист изглед во вашиот простор.

 

 

 

 

 

 

 

Содржина на пакетот:

1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Маса од калено стакло

Боја

Златна, Црна

1 мислење за Маса од калено стакло

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Маса од калено стакло photo review
  S***
  Preubava

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Маса со калено стакло

  Маса со калено стакло

  3.200 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  trkalezna masa ceni

  Тркалезна стаклена масичка

  5.299 ден
  (3)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  4.600 ден

  SKU: N/A Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart