Мала табуретка за складирање

1.900 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: темно сива
Материјал: вештачки лен, МДФ (лесонит со средна густина)
Димензии на пена: 38 x 38 x 38 cm
Димензии (внатрешни): 34 x 33,5 x 34 cm
Тежина: 2,63 кг
Макс. оптоварување: 300 kg

Оваа табуретка е совршен додаток за вашиот дом. Благодарение на интелигентниот дизајн, кутијата е погодна за повеќе намени и служи особено во помалите апартмани како практичен потпирач за нозе, кутија за складирање или дополнително седење во дневната соба.

Мала табуретка за складирање цена примаЈачина, стабилност и издржливост: Рамката е изработена од медијапански влакна според стандардот Е1, статичкиот капацитет е до 300 kg. Површина покриена со ткаенина, висока отпорност на абење.

Удобност: Висококвалитетна, удобна и обложена- Оваа детска табуретка има пена со висока густина.

Голем простор за складирање: 40 литри простор за складирање ви нуди практичен простор за складирање постелнина, ќебиња, перници, играчки, списанија, ЦД/ДВД, учебници, облека и друго.

Може да се користи за различни намени: за складирање, како ноќна маса или како подножје веднаш околу креветот или сместено во агол.

Нов дизајн: Едноставен дизајн, не’рѓосувачки челик, дизајнот може добро да се совпадне со вашиот постоечки мебел дома. Благодарение на преклопувањето, кога не се користи може да се спакува и да заштеди простор.

Мала табуретка за складирање

Мала табуретка за складирање цени

taburetki za skladiranje

 

Малка табуретка

taburetki na popust

 

1 мислење за Мала табуретка за складирање

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. S********* D****
  Odlicna

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Мала табуретка за складирање
  Мала табуретка за складирање

  1.900 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LSF27Z Категории: , , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart