Лежалка за сонце

5.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис

– Боја: Темно сива
– Материјал: метал, синтетичка ткаенина
– Големина на производот: 53 x 193 x 29,5 cm
– Тежина на производот: 6,8 kg
– Макс. Капацитет на оптоварување: 150 kg

лежалки цена лежалки

ВРЕМЕ ЗА РЕЛАКСАЦИЈА: По напорната работа, време е да се опуштите на оваа лежалка што дише! Нема потреба да се собирате, само расклопете го, навалете го неговиот потпирач за грб за да ја пронајдете омилената позиција меѓу 4-те и потпрете ја главата на мекиот потпирач за глава. Ајде да одиме на одмор!

Оставете го сонцето да ви ја загрее кожата, но не да ви ги изгори очите. Благодарение на прилагодливиот сензор на оваа лежалка за сонце, можете да ги читате вашите списанија без да бидете заслепени од сонцето.

Како што се врти сонцето, едноставно турнете ја заштитната плоча за да ја прилагодите.

Изработена од цврсто железо и синтетичка ткаенина отпорна на УВ, оваа столица за сонце може да издржи до 150 кг;

Стабилност и удобност се името на играта!

Се преклопува, лесно и има 2 рачки за лесен транспорт.

100% ОДМОР: Опуштете се сега додека пиете коктел на оваа практична и удобна лежалка!

лежалка

Содржина на пакетот:
– 1 x лежалка за сонце

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Лежалка за сонце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Лежалка за сонце
Лежалка за сонце

5.499 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: GCB19UV1 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart