Кутии за складирање на чевли

4.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис

– Боја: транспарентна, бела рамка
– Материјал: ПП (полипропилен) пластично тело, PS (полистирен) влезна врата
– Големина на единечна кутија: 33,3 x 23 x 14 cm
– Внатрешна големина на единечна кутија: 30 x 22,5 x 13,5 cm
– Тежина на производот: 5,3 кг

Кутии за за складирање на чевли

Кутии за за складирање на чевли ценаНе дозволувајте вашите стари навики да го извлечат најдоброто од вас, одржувајте ги уредно, чистo и суви вашите чевли со овие 18 кутии за чевли додека не ги носите во следната прилика или сезона.

Едноставно спојте го предниот и задниот дел и ќе ги имате овие организатори за чевли со внатрешна големина од 30 x 22,5 x 13,5 cm за максимум. Секој пар патики, штикли или рамни ќе имаат свое место.

Ако сакате да ги чувате кутиите на организиран начин, соодветниот дизајн на слотот на врвот и на дното го прави нивното редење брзо; отворите за вентилација дозволуваат вашите чевли да дишат.

Што добивате: Пакет од 18 проѕирни кутии за чевли со јасна влезна врата, дизајн што може да се натрупува и преклопува. Кажете им збогум на расфрланите чевли насекаде и средете ги чевлите сега!

организатор за складирање на чевли

сандаче за чевли

шкаф за чевли

ормар за чевли

организатор за чевли

организатори за чевли

Лесен пристап – Транспарентната кутија и дизајнот на влезната врата ви помагаат лесно да го најдете и пристапите до вистинскиот пар чевли.

организатор за чевли цена

Лесно се чисти – Водоотпорните кутии за чевли лесно се чистат со влажна крпа за да останат јасни и чисти.

кутии за складирање

Воздушни дупки – Воздушните дупки во форма на лист за правилна вентилација им овозможуваат на вашите чевли да дишат.

Содржина на пакетот:
– 18 x Кутија за чевли
– 1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кутии за складирање на чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кутии за складирање на чевли
Кутии за складирање на чевли

4.800 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LSP18SWT Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart