Кутии за чевли

2.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: транспарентна, бела
Материјал: ПП (полипропилен) пластично тело, ПП (полипропилен) влезна врата, ABS пластична рамка
Големина на единечна кутија: 33,3 x 23 x 14 cm
Внатрешна големина на единечна кутија: 30 x 22,5 x 13,5 cm
Тежина на производот: 2,4 кг

Кутии за чевли организатори за складирање на чевли

Ако вашиот дом полека, но сигурно станува хаос од чевли, зошто да не ги организирате во овој пакет од 8 класични кутии за чевли со проѕирно тело и влезни вратички? Погледнете ја целата колекција по ред.

Чувајте ги чисто: Не мора да ги вадите и копате низ кутиите за чевли за да ги барате чевлите за патување секое утро, чистото тело со проѕирна влезна врата ви дава поглед во вашата кутија.

Поставување: едноставно спојте го предниот, задниот дел и телото заедно и ќе ги имате овие организатори за чевли со внатрешна големина од 30 x 22,5 x 13,5 cm за максимум. ОК големина 10,5; секој пар патики, штикли или рамни ќе има свое место.

Ако сакате да ги чувате кутиите на организиран начин, соодветниот дизајн на слотот на врвот и на дното го прави нивното редење брзо; отворите за вентилација дозволуваат вашите чевли да дишат.

Што добивате: Пакет од 8 проѕирни кутии за чевли со јасна влезна врата, дизајн што може да се натрупува и преклопува, отвори за вентилација. Кажете им збогум на расфрланите чевли насекаде и средете ги чевлите веднаш!

кутии за складирање на чевли

организатори за складирање

организатори за чевли

Проѕирни кутии за чевли

Лесен пристап – Транспарентната кутија и дизајнот на влезната врата ви помагаат лесно да го најдете и пристапите до вистинскиот пар чевли.

организатори

Лесно се чисти – Водоотпорните кутии за чевли лесно се чистат со влажна крпа за да останат јасни и чисти.

кутии за складирање

Воздушни дупки – Воздушните дупки во форма на лист за правилна вентилација им овозможуваат на вашите чевли да дишат.

организер за чевли

Содржина на пакетот:
8 x Кутија за чевли
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кутии за чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кутии за чевли
Кутии за чевли

2.299 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LSP08SWT Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart