Кујнски шкаф

9.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 33 x 100 x 80 cm
Тежина на производот: 26,7 кг
Макс. оптоварување на масата: 90 kg
Макс. оптоварување на отворената полица: 45 kg
Макс. оптоварување на секоја внатрешна прилагодлива полица: 18 kg

skaf za kujna

skaf

skafovi za kujna

 

 

 

 • Со рустични кафени полици, мрежести панели и метална рамка, овој кабинет за складирање додава уште еден шармантен допир во вашата трпезарија, дури и пред да се послужат вашите вкусни оброци.

 

 • Подгответе разни десерти и пијалоци одозгора за гостите, чувајте чаши и тегли со бонбони на големата отворена полица или во 2-те отворени прегради за лесен пристап и чувајте ги вашите скапоцени сребрени садови зад двете врати за да не се скршат лесно. Сè има свое место во ова бифе.

 

 • Овој кабинет е направен со цврста челична рамка и иверка, со што ќе знаете дека вашите вазни, чаши и садови се во сигурни раце.

 

 • Ставете го овој кабинет во дневната соба како шведска маса кога организирате забава, поставете го на влезот за најважните работи или направете го кабинет со датотеки во вашата домашна канцеларија. Без оглед на вашиот план, овој разновиден уред ја завршува работата.

 

Содржина на пакетот:

1 x Кујнски шкаф
1 x чанта за додатоци
1 x комплет против тркалање
1 x инструкции

3 мислења за Кујнски шкаф

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. A********
  Top proizvod
  D***** P********
  Preubava ja zedovme i lesno ja sklopivme
  Кујнски шкаф photo review
  I***
  Fala

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Кујнски шкаф
  Кујнски шкаф

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Кујнски кабинет

  Кујнски кабинет

  7.599 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Подов-шкаф цена

  Шкаф за складирање

  9.399 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Шкаф за складирање со 3 врати

  Шкаф за складирање со 3 врати

  9.900 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  9.599 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Попустот завршува наскоро!
  days
  0
  0
  hours
  0
  0
  minutes
  0
  0
  seconds
  0
  0
  SKU: LSC092B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart