Кујнски остров со 3 полици

7.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: плоча од иверица со меламин фурнир, челична конструкција
Вкупна големина на производот: 120 x 60 x 90 cm
Тежина на производот: 26,5 кг
Макс. Носивост: 30 kg по полица

Кухненски остров маса

Малък кухненски островРаботната плоча на оваа решетката е со димензии 120 x 60 cm, што ви дава простор да поминете време за готвење со љубов со вашите најблиски.

Полиците се изработени од издржлива иверица со меламин фурнир, а структурата е изработена од робустен, мат црн челик, сето ова е комбинирано во кујнска полица која може да носи до 30 кг по полица.

3-те отворени полици ви овозможуваат да добиете се што ви треба за кратко време. Без разлика дали ви треба брашно, тава или блендер, се ќе ви биде веднаш на дофат на рака.

Овој кујнски остров доаѓа со детални инструкции и нумерирани делови за да се направи склопувањето лесно; исто така вклучени се и прилагодливите стапала за да се одржува рамнотежа на малку нерамните подови.

rabotna masa za vo kujna

kujnski polici

kujsnki ostrov

kujsnki polici na popust

 

 

rustikalen skaf

Рустикален кафеав финиш – Рустикално кафеавата боја на овој кујнски остров внесува допир на модерно живеење во вашиот простор.

kujnski skafovi

Прилагодливи стапала – Спречете ја масата да не се ниша на малку нерамните подови и заштитете го подот од гребнатини.

kujnski polici mk

Цврста структура – Иверица и челична рамка се комбинираат за да понудат цврста и силна структура за долготрајна употреба.

 

 

 

 

Кухненски остров цена

Содржина на пакетот:

1 x Кујнски остров со 3 полици
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кујнски остров со 3 полици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кујнски остров со 3 полици
Кујнски остров со 3 полици

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Кујнска полица на тркала

Кујнска полица на тркала

4.099 ден
(1)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Кујнски кабинет

Кујнски кабинет

7.599 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Кујнски шкаф
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Кујнски шкаф

9.599 ден
(3)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

7.499 ден

Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: KKI01BX Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart