Кујнски кабинет

7.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 70 x 30 x 80 cm
Тежина на производот: 19,3 кг
Макс. Горна носивост: 30 kg
Макс. Носивост на секоја полица: 10 kg

kujnski skafСо 2-те прилагодливи полици и лизгачките врати, овој кабинет за складирање нуди поголема функционалност и флексибилност, обезбедувајќи многу простор за вашите работи на кои им е потребен дом.

 

Без разлика дали барате кабинет за дневна соба за филмови и игри, кујнски кабинет за чинии или за дополнително решение за складирање во спалната соба, овој индустриски поден кабинет е подготвен да му даде брилијантна надградба на вашиот дом.

Не грижете се за процесот на склопување – нашите упатства се јасни и лесни за следење и ги вклучуваме сите алатки потребни за склопување на производот. Исто така, за ваша безбедност е обезбеден и комплет против превртување.

кујнски шкаф

Рустикална површина на кабинетот
Софистицирана сцена каде што можете да прикажете фотографии, украси, сувенири и многу други предмети што ви се важни.

skaf za kujna ceni

Две опции
Дали сакате да ја отворите левата или десната страна на кабинетот? Благодарение на практичната лизгачка врата, можете да се премислите во секое време.

skafovi mkВинтиџ кафеавата лизгачка врата и стариот дрвен материјал се комбинираат за да создадат уникатно парче мебел што шири топла атмосфера насекаде.

Содржина на пакетот:

1 x Кабинет за складирање
1 x торба за монтирање
1 x комплет за прицврствуње
1 х инструкции

 

1 мислење за Кујнски кабинет

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Кујнски кабинет photo review
  М****** Ј*********
  Ја склопивме преубава е

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Кујнски кабинет
  Кујнски кабинет

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Кујнски шкаф
  days
  0
  0
  hours
  0
  0
  minutes
  0
  0
  seconds
  0
  0

  Кујнски шкаф

  9.599 ден
  (3)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Подов-шкаф цена

  Шкаф за складирање

  9.399 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Шкаф за складирање со 3 врати

  Шкаф за складирање со 3 врати

  9.900 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  7.599 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart