Кујнска полица

6.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: Винтиџ кафеава и црна.
Димензии на производот: ‎40 x 80 x 167 cm
Максимален капацитет на тежина: 21 кг
Материјал: Инженерски легиран челик од дрво
Број на полици: 6

кујнска работна маса

 

kujnska rabotna masakujnski polici

kujnska polica cena

 • Повеќе простор за складирање
  Создадете ред на работните површини и организирајте ги вашите тенџериња, тави итн. За дополнителен простор во вашата кујна.
 • Во кујната
  Дајте ѝ нов изглед на вашата кујна и уживајте во полесниот живот со оваа кујнска полица.
 • Во дневната соба
  Ставете книги, растенија во саксии или додатоци на полиците – вашите гости ќе се восхитуваат на вашиот декор.
 • Уживајте во пријатно време
  Поставете своја сопствена станица за кафе дома – Направете го вашиот утрински ритуал за кафе совршен со оваа кујнска полица.

Содржина на пакетот:

1 x кујнска полица
6 x S-куки
1 x пакет додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кујнска полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кујнска полица
Кујнска полица

6.600 ден

Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: KKS019B01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart