Кујнска полица со приклучоци

6.899 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Светло орев кафеаво-бела
Материјал: Дрвена иверица, челик
Големина: 40 x 80 x 170 cm
Тежина: 21,1 кг.
Макс. капацитет на секоја горна полица: 20,4 kg.
Макс. носивост на работната површина 45,4 kg.
Макс. носивост на средната полица: 59 kg.
Макс. носивост на долната полица: 59 kg.
Макс. оптоварување по кука: 5 kg

полица за кујна полица за складирањеКујнска полица со приклучоци: Полицата има 4 порти кои ви овозможуваат да полните повеќе уреди истовремено. Макс. Моќноста е 1875 вати. Вградениот дизајн на лентата за напојување обезбедува уредно управување со кабелот.

Безбеден и сигурен: Интегрираната лента за напојување на оваа стоечка полица за складирање обезбедува заштита од преоптоварување, заштита од истекување и, бидејќи е опремена со прекинувач за вклучување/исклучување, може да се исклучи кога не се користи – се за безбедност!

Прилагодлива полица: средната полица (максимум носивост 130 lbs) оваа полица за во кујна може да се прилагоди нагоре или надолу за 1,6 инчи, овозможувајќи ви да сместите прибор со различна големина, од мал тостер до блендер до микробранова печка.

Пространа: Оваа сè-во-едно решетка со 5 полици за вашата микробранова печка, кафемат, пржење и други апарати, 14 куки во форма на S за закачување чаши или лажици на решетката или на страничните шипки внесува ред во вашата кујна!

СТИЛИСКИ: Премиум рустикалната иверица и цврстата бела челична рамка создаваат шик, цврст држач за микробранова печка што го надградува вашиот простор и издржува до 600 фунти.

Со помош на јасни упатства и означени делови, оваа кујнска полица може да се постави за кратко време. Можете да почнете да го средувате кујнскиот пулт што е можно поскоро!

Кујнска полица со приклучоци

полица за микробранова печка

полица

кујнска полица

полици

сталажи за цвеќиња

полици за во кујна

Содржина на пакетот:
1 x Кујнска полица со приклучоци
1 x пакет со додатоци,
1 x инструкции

 

7 мислења за Кујнска полица со приклучоци

5.0 од 5
7
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Кујнска полица со приклучоци photo review
  Кујнска полица со приклучоци photo review
  Кујнска полица со приклучоци photo review
  +1
  А*******
  Многу убаво 👍
  Кујнска полица со приклучоци photo review
  М****
  5 ѕвезди се многу малку за овој производ, убав, отпорен и...
  5 ѕвезди се многу малку за овој производ, убав, отпорен и елегантен сум целосно задоволен и признавам дека не го очекував лесно да се склопи, само следете ги упатствата кои се многу јасни и предметите внатре се добро поделени по бројки и букви Кабелот на лентата за напојување е многу долг и може да се монтира и десно и лево.
  Кујнска полица со приклучоци photo review
  Р***********
  Лесно се склопува со помош на јасни упатства. Тежок пакет...
  Лесно се склопува со помош на јасни упатства. Тежок пакет иако не е толку лесно да се подигнете премногу скали. Точно како што е опишано и ние сме многу задоволни со тоа!
  Кујнска полица со приклучоци photo review
  А***** Д
  Многу лесно се склопува, одлично се вклопува во просторот...
  Многу лесно се склопува, одлично се вклопува во просторот што го имав, супер е практичен, а со приложената лента е совршен за да има апарати таму.
  Кујнска полица со приклучоци photo review
  Т** п*******
  Лесно се склопува, многу стабилно и многу корисно
  Кујнска полица со приклучоци photo review
  V**
  Долг, но лесен за склопување. Многу корисно и убаво. Мног...
  Долг, но лесен за склопување. Многу корисно и убаво. Многу задоволен од моето купување. Сепак, бидете внимателни со кабелот за напојување бидејќи користите рерна и/или микробранова печка.
  Кујнска полица со приклучоци photo review
  Х*******
  Веќе тежината од 25 кг ја потврдува цврстината на произво...
  Веќе тежината од 25 кг ја потврдува цврстината на производот. Монтажата е добро објаснета и обезбедуваат и резервен хардвер 👍🏻 Многу добра цена за време на промоција 🤓

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Кујнска полица со приклучоци
  Кујнска полица со приклучоци

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Кујнска полица

  Кујнска полица

  6.600 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Кујнски остров со 3 полици

  Кујнски остров со 3 полици

  7.499 ден
  (14)
  Додај во кошница

  Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  трпезариска маса

  Трпезариска маса

  8.599 ден
  (11)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  6.899 ден

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  SKU: KKS025W41EU Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart