Кујнска полица на тркала

4.099 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: кафеава
Димензии на производот: ‎40 x 60 x 89 cm
Тежина на производот: 10,9 кг
Материјал: Иверица, нерѓосувачки метал

kujnski polici

колички за храна

kujnski kolicki

Кординатор на кујнскиот хаос: Ако тостерите и електричните апарати треба да се преместат за да се направи простор, крајно време е за оваа кујнска полица со трио од полици од 54 x 37,5 cm.

Оваа кујнска количка поминува низ вашата кујна на 4-те цврсти тркала, обезбедувајќи зачините, сосовите и апаратите веднаш да бидат на дофат на рака. Исто така може да ги заклучете и двете сопирачки на количката за да спречите превртување на состојките.

Покрај полицата, ви испраќаме и 6 куки во форма на S, кои се совршени за закачување на лажици за готвење или суви крпи.

ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ: Поврзете ги цврстите метални шипки од 20 x 40 mm и зашрафете ги полиците. За само 15 минути, имате робусна повеќенаменска полица за вашата кујна или канцеларија.

 

polici za vo kujna

 

Содржина на пакетот:

1 x кујнска полица
6 x обликувана кука
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

1 мислење за Кујнска полица на тркала

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Предобра полица, солидно изработена, топло препопрачувам ако имате мал просто...Повеќе
  Предобра полица, солидно изработена, топло препопрачувам ако имате мал простор или кујната ви е пренатрупана.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Кујнска полица на тркала
  Кујнска полица на тркала

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Бар количка

  Бар количка

  4.299 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Кујнска количка

  Кујнска количка

  4.700 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Кујнска полица

  Кујнска полица

  6.600 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.099 ден

  Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart