Кујнска количка

4.700 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: иверица, железо
Големина на производот: 66 x 26 x 85 cm
Тежина на производот: 9,9 кг
Макс. капацитет на секоја полица: 10 kg

количка за сервиране

kujnski kolicki

 

подвижна количка бг

Кухненска количка цена бг

kujnska kolicka za sskladirawe

kujnski skafПрекрасните рецепти не мора да бидат комплицирани! Оваа квалитетна кујнска полица е лесна за составување кој има нумерирани делови и лесно разбирливи упатства.
Монтирајте ги 4-те тркала, од кои 2 се со сопирачки, за да ја лизнете кујнската количка до дневната соба или користете ги прилагодливите стапала за да ја држите кујнската полица неподвижна и стабилна во ваша близина; од тебе зависи!

 

 

Кухненска количка цена

Содржина на пакетот:

1 x Кујнска количка
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

 

 

 

2 мислења за Кујнска количка

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. К*******
  Изработка, изглед, стабилност, корисност...Одлично. Имам простор за кафемат,...Повеќе
  Изработка, изглед, стабилност, корисност...Одлично.
  Имам простор за кафемат, чајник, постојано користен прибор за готвење, чинија за овошје и 1 тенџере за готвење.
  Јас сум повеќе од среќеа...
  Кујнска количка photo review
  m***** m********
  Неговиот естетски навистина привлечен и го олеснува преместувањето на моите п...Повеќе
  Неговиот естетски навистина привлечен и го олеснува преместувањето на моите пијалоци и слично во друга просторија за хостирање

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Кујнска количка
  Кујнска количка

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Бар маса за послужување

  Бар маса за послужување

  5.299 ден
  (38)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Кујнска полица

  Кујнска полица

  6.600 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Кујнска полица на тркала

  Кујнска полица на тркала

  4.099 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.700 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart