Корпи за алишта

4.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
Опис на производот:

Боја: Црна и сива
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина), нерѓосувачки челик, Оксфордско платно
Големина на производот: 73 x 33 x 72 cm
Големина на секоја кеса: 30 x 30 x 51 cm
Тежина на производот: 6,1 кг
Макс. Носивост Вкупно: 30 kg
Макс. Носивост на една кеса: 5 кг
Макс. оптоварување на полица: 20 kg

кошове за пране

korpa za alista

кошове за пране цени

органайзер за дрехи

корпи за алишта

 

органайзер за дрехи бг

за дрехи

многофункционален органайзер за дрехи

Чувајте и сортирајте ја постелнината: оваа корпа за алишта е опремена со 2 платнени кеси од Оксфорд, каде што лесно можете да ги одделите алиштата или да ги сортирате по боја.

Простор на врвот: врвот на оваа корпа за алишта ви дава дополнителен простор за складирање за да поставите прибор, течност за перење или омекнувач.

Простран простор за складирање
Полица за прибор, две отстранливи ткаенини кеси за вашите алишта — оваа корпа за алишта ви нуди различни опции за складирање.

Добра стабилност
Комбинацијата од висококвалитетен МДФ и цврста челична рамка и дава добра стабилност на оваа корпа за перење.

Лесно склопување
Јасно означените поединечни делови и вклучените илустрирани упатства ви помагаат лесно да го составите овој сортирач за алишта.

кошове за пране цени

Содржина на пакетот:

1 x корпи за алишта
2 x уред за фиксирање
1 x комплет додатоци
1 x Инструкции

Детали за производот: Корпи за алишта

Боја

Црна, Сива

1 мислење за Корпи за алишта

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Корпи за алишта photo review
  Ја зедовме совршено се вклопува во бањата

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Корпа за алишта

  Корпа за алишта

  2.499 ден
  (13)
  Додај во кошница

  Само 8 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Платнена корпа

  Платнена корпа за алишта

  3.700 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  4.200 ден

  SKU: N/A Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart