Корпи за алишта со закачалка

4.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: честички, челик, оксфордска ткаенина
Големина на производот: 73 x 33 x 177 cm
Тежина на производот: 9,3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на горната полица: 10 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на средната полица: 90 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја лагер: 10 kg
Макс. носивост на скалата: 20 kg

корпи за облека корпи за алишта со закачалка закачалка закачалки

корпи за алишта со закачалки

корпи за бања

корпи за алишта и скалило

корпи за алишта

корпи за алишта и скалаКорпи за алишта од 2 дела:

Со вкупен капацитет од 92 литри (46 литри по облога), овие корпи за алишта лесно можат да соберерат многу облека.Неговиот дизајн од 2 делови го поедноставува сортирањето на алиштата.

Полицата над корпите го проширува просторот за складирање, совршен за вашите тоалети, детергенти и друго. Дополнително, може да послужи како станица за преклопување, зголемувајќи ја ефикасноста на вашата рутина за перење.

Овој сортирач на алишта вклучува и скала со 5 куки, што го прави совршен за закачување крпи и ќебиња. Горната полица ви дава дополнителен простор за складирање.

Цврста и стабилна:

Изработена со челични цевки од 20 mm и честички од 20 mm, оваа пречка за перење може да издржи до 90 kg на средната полица. Прилагодливите стапала го одржуваат стабилен на малку нерамните подови, додека комплетот против превртување ја подобрува безбедноста.

Отстранливи и водоотпорни облоги:

Со прицврстувачите со кука и јамка, овие облоги може без напор да се откачат и да се носат во машината за перење. Изработени од квалитетна ткаенина, овие облоги се водоотпорни за лесно чистење и издржливост.

Содржина на пакетот:

1 x корпи за алишта со закачалка
1 x комплет против превртување
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Корпи за алишта со закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Корпи за алишта со закачалка
Корпи за алишта со закачалка

4.699 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: BLH221B01 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart