Корпи за алишта

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: МДФ (лесна плоча со средна густина), челик, Оксфордска ткаенина
Големина на производот: 92,5 x 33 x 71 cm
Големина по кеса: 25 x 30 x 51 cm
Тежина на производот: 8 кг
Макс. оптоварување на полицата: 45 kg
Макс. оптоварување по кеса: 8 kg

корпи за складирање на облекакорпи за валкана облека3 торби, 1 полица – толку многу простор за складирање! Сортирајте ги алиштата со трите корпи од ткаенина (38 литри по кесичка) и поставете ги детергентите и омекнувачите на полицата.

Торби на извлекување и отстранливи: извлечете ги кесите од ткаенина, отворете ги прицврстувачите со кука и јамка, извадете ги кесите за перење и носете ги во машината за перење удобно – перењето алишта може да биде толку лесно со овој сортирач за перење.

Голема цврстина, голема стабилност: робусната челична рамка и квалитетните MDF панели нудат силна поддршка (полица: максимум 45 kg; по кеса: максимум 8 kg).

Опремени прилагодливи стапала и комплети со врвот ја зголемуваат стабилноста.

Лесно склоување: лесни за следење инструкции и јасно означени делови кои ќе ви помогнат да го составите овој сортирач за алишта за кратко време.

Овие корпи за алишта со 3 контејнери и 1 полица добро се вклопува во просторијата на бањата или спалната соба и ви помага да го задржите хаосот и често користените предмети лесно достапни.

За безбедност, погрижете се да го прицврстите производот на ѕид со вклучениот комплет против превртување.

корпа за алишта

корпа за веш

корпа за облека

корпи за облека

корпиСодржина на пакетот:

1 x корпи за алишта
2 x Анти
– Комплет против превртување
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Корпи за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Корпи за алишта
Корпи за алишта

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
корпа за алишта

Бамбусова корпа за алишта

2.299 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
Корпа за алишта

Корпа за алишта

2.499 ден
(13)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Платнена корпа

Платнена корпа за алишта

3.700 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

4.999 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: BLH301B01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart