Корпа за отпадоци

6.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Антарцит сива
Материјал: челична канта, пластична внатрешна кофа, ABS пластичен капак
Големина на производот: 41 x 36 x (47-73,5) cm
Големина на внатрешна корпа: 18,4 x 26,3 x 40 cm
Големина на педалата: 11,5 x 4 cm
Тежина на производот: 5,1 кг

канти

корпи за ѓубре

Вашата корпа за отпадоци не мора да изгледа како ѓубре; со антрацитна сива боја и едноставна силуета, оваа канта ѓубре ќе привлече внимание во вашата кујна.

2 прегради го прават раздвојувањето на отпадот лесно; се што треба да направите е да стапнете на педалата за да го отворите капакот.

Иако е направена со цврста метална надворешност, корпата за рециклирање е нежна – механизмот прави капаците да се затвора тивко и бавно, задржувајќи ги непријатните мириси.

Вклучени се 2 внатрешни отстранливи корпи со практични рачки, за да можете лесно да ги подигнете и исчистите ако вашата кеса за ѓубре случајно се скине и се истури.

Што добивате: Модерна корпа за ѓубре со прегради од 2 x 15 L, за да можете лесно да го сортирате ѓубрето за рециклирање и да имате чист дом.

корпа за ѓубре

канта за ѓубре

корпа за отпадоци

корпакорпа за отпадоци

канта

Отстранливи внатрешни корпи – Секоја внатрешна корпа со метална рачка овозможува лесно менување на облогата и чистење.

голема канта за отпадоци

ПП пластични внатрешни кофи Внатрешните корпи направени од ПП пластика се цврсти за долготрајна издржливост.

канти за отпадоци

Странични рачки – Рачките на страните ви помагаат лесно да ја преместувате корпата кога е потребно.

голема корпа

Педалата може да се ракува со нога, ослободувајќи ги рацете.

Содржина на пакетот:
– 1 x корпа за отпадоци

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Корпа за отпадоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Корпа за отпадоци
Корпа за отпадоци

6.399 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LTB30GS Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart