Корпа за алишта

2.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Целокупна големина: 52 x 32 x 63 cm
Материјал: природен бамбус, памучна торба
Боја: природна боја на бамбус
Тежина: 2,7 кг.

bambus2 songmics songmics

Изработена од издржлив бамбусов материјал, оваа корпа за алишта со природен и едноставен стил е совршена за секоја просторија во вашиот дом! Капацитетот од 100 литри е одличен за поголеми товари, корпата за перење има памучна обвивка што може да се вади и капак со шарки за да обезбеди пригоден начин за складирање на сите алишта.

кош за пране софија

кош за пране софија цени

корпи за алишта цени

korpi za alista ceni

korpa za alista cena

Висококвалитетен материјал и стабилна структура – Корпата за алишта е направена од природен бамбус, еколошки и лесен, може да поднесе високи напрегања без деформација; внатрешната памучна ткаенина дише и спречува непријатни мириси; основата е фиксирана со метална жица и фазер за дополнителна стабилност и перформанси на лежиштето.

Лесно се склопува и складира – Исклучително пакување за заштита на бамбусот од оштетување; илустрираната инструкција го олеснува склопувањето;

Содржина на пакетот:

1 x корпа за алишта
1 x инструкции

13 мислења за Корпа за алишта

4.9 од 5
11
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Toa e ona što go barate, mnogu se preporačuva
  Иста фотографија, доволно за да се стават многу работи, топло препорачувам.
  Корпа за алишта photo review
  Топ!
  убав производ за неговата цена и топло би го препорачал :)
  Корпа за алишта photo review
  Материјалот од бамбус е квалитетен, печатењето на зборовите може да биде подо...Повеќе
  Материјалот од бамбус е квалитетен, печатењето на зборовите може да биде подобро, но сепак е во ред. Одличен производ за неговата цена и топло би го препорачал :)
  Корпа за алишта photo review
  Убав дизајн се прилагоди на она што го баравме.
  Корпа за алишта photo review
  Јас всушност бев пријатно изненаден кога го составив. Изгледа точно како на с...Повеќе
  Јас всушност бев пријатно изненаден кога го составив. Изгледа точно како на сликата и одлично се совпаѓа со мојот мебел. Го препорачувам производот.
  Корпа за алишта photo review
  Добар производ 👍
  Корпа за алишта photo review
  Прекрасна! Многу сум задоволна ❤️
  Ви благодарам
  Супер дизајн.
  Корпа за алишта photo review
  Материјалот од бамбус е квалитетен, убав производ за неговата цена и топло би...Повеќе
  Материјалот од бамбус е квалитетен, убав производ за неговата цена и топло би го препорачал :)
  Корпа за алишта photo review
  Корпата за алишта пристигна брзо и изгледа уште подобро отколку на сликата, с...Повеќе
  Корпата за алишта пристигна брзо и изгледа уште подобро отколку на сликата, супер лесен и едноставен за составување, лесно може да се вклопи во различни ентериери.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Корпа за алишта
  Корпа за алишта

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Корпи за алишта

  Корпи за алишта

  4.200 ден
  (1)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Платнена корпа

  Платнена корпа за алишта

  3.700 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  2.499 ден

  Само 8 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LCB64Y Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart