Комплет од 2 бар столчиња

7.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Сива и црна
Материјал: гумено дрво, челик, пена, PU (полиуретанска) кожа
Големина на производот: 32 x 44 x 66 см
Вкупна тежина на производот: 8,8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по столче: 120 kg

стол дрвени столици барски столици цена шанк столицишанкерски столициЕстетика:

Овој комплет од 2 бар столчиња, украсени со тафтувани копчиња, зрачат со класична елеганција. Ногарките со уникатна форма додаваат визуелен шарм, што ги прави впечатлив додаток во секој дом.

Удобност:

Со великодушно обложено седиште направено од сунгер со висока густина што се спротивставува на деформациите и вградените потпирачи за нозе даваат дополнителна удобност, затоа заедно можете да ги имате и двете!

Секоја од овие табуретки има метално заштитен потпирач за нозе, дизајниран за издржливост и леснотија на чистење, дури и кога се гази со чевли.

Цврсти и стабилни:

Ногарките од цврсто дрво со стапала за израмнување обезбедуваат стабилност на малку нерамните подови, а истовремено го штитат вашиот под од гребнатини. Секоја барска столица е доволно цврста да држи до 120 кг.

Склопување без напор:

Склопувањето на вашиот нов пар шанк столици е лесно. Едноставно следете ги директните упатства и тие ќе бидат подготвени за сервирање за кратко време.

бар столици

табуретки

табуретка

столица

столици

Комплет од 2 столици

Содржина на пакетот:
2 x Комплет од 2 бар столчиња
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Детали за производот: Комплет од 2 бар столчиња

Боја

Сива, Црна

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Комплет од 2 бар столчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комплет од 2 бар столчиња
Комплет од 2 бар столчиња

7.399 ден

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
бар столици

Сет од 2 барски столици LBC069B81

8.200 ден
(0)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Барски Столчиња мк

Сет од 2 Барски Столчиња

5.200 ден
(9)
Додај во кошница

Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
бар столици

Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

5.300 ден
(2)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

7.399 ден

SKU: N/A Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart