Комплет од 2 ѕидни полици

2.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: кафеава/црна
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
Вкупна големина на пеглата: 60 x 20 x 7 cm
Големина на секоја полица: 60 x 20 x 1,5 cm
Тежина: максимум 3,5 кг.
Носивост по полица: 15 kg
Број на полици: 2.

ѕидни полициВашите соби имаат одредена елеганција: набавете ги овие 2 ѕидни полици, кои пленат со рустикално зрно од дрво и елегантната комбинација на бои за да внесат допир на гроздобер во вашиот дом и во исто време да создадат повеќе простор за складирање.

Тие исто така може лесно да се интегрираат во дневната соба, спалната или кујната. Конечно, вашите цвеќиња, рамки за фотографии, сувенири, украсни предмети, дури и зачини ќе најдат соодветно место!

Квалитетот е првиот приоритет: направени од висококвалитетни медијапан панели (класа E1) и робусни железни држачи, овие ѕидни полици се стабилни и издржливи, така што ќе уживате во нив многу години.

100% задоволство: Ironwood.mk нуди професионална услуга на клиентите и пред и по купувањето. Не чекајте? Украсете ги вашите ѕидови веднаш со овие функционални ѕидни полици!

Комплект от рафта

комплет ѕидни полици

 

 

dzidni polici komplet

 

 

полици за ѕид

dzidni polici

Содржина на пакетот:

2 x ѕидни полици
1 x чанта со додатоци
1 x упатство за употреба

 

 

2 мислења за Комплет од 2 ѕидни полици

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. М*****
  Полиците се токму она што го посакував, одговараат на сликите и нивниот квали...Повеќе
  Полиците се токму она што го посакував, одговараат на сликите и нивниот квалитет е навистина добар.
  Комплет од 2 ѕидни полици photo review
  M******** S****
  Preubavo mi se vklopija😍

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Комплет од 2 ѕидни полици
  Комплет од 2 ѕидни полици

  2.600 ден

  Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LWS04NB Категории: , , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart