Комплет бар маса и столици

7.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Боја: Винтиџ кафеава/црна.
Материјал: Дрвена иверица, челик.
Големина на маса: 60 x 60 x 90 cm
Големина по столче: 30 x 40 x 65 cm
Вкупна тежина: 19,1 кг.
Макс. оптоварување на масата: 100 kg.
Макс. носивост по столче: 120 kg

бар маса и столици Бар столови и масиКомплет бар маса и столици:

Сетот се вклопува во кујната – за романтичен појадок за двајца. Можете исто така да создадете катче за бар за да уживате во чаша вино или да создадете своја работна површина дома.

Заштедува простор:

Бар масата (60 x 60 x 90 cm) и бар столици(30 x 40 x 65 cm) заземаат малку простор благодарение на компактната форма и се погодни за мали кујни. Лизгајте ги столовите за шипки под масата кога не се користат за да заштедите простор.

Робусна и стабилна:

Премиум иверица, челичната рамка и долните шипки за зајакнување обезбедуваат цврста конструкција. Прилагодливите стапала на кујнската маса и нелизгачките перничиња на столовите обезбедуваат високо ниво на стабилност.

За поголема удобност при седење:

И малата трпезариска маса и столовите се опремени со практични потпирачи за нозе за да можете да ги опуштите нозете и стопалата додека седите.

Лесно се склопува:

Благодарение на приложените јасни упатства и означените делови, овој комплет бар маса и столици може да се склопат за кратко време.

Комплет бар маса + бар столови

комплет бар столици и маса

бар маса

комплет маса и бар столици

Комплет бар маса и столици

комплет маса и столици

маса и столици

Содржина на кутијата:

1 x бар маса,
2 x бар стол,
1 x пакет со додатоци,
1 x инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Комплет бар маса и столици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комплет бар маса и столици
Комплет бар маса и столици

7.499 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LBT017B01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart