Компјутерско биро

3.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 55 x 80 x 90,5 см
Тежина на производот: 11,4 kg
Вкупно Макс. оптоварување: 50 kg

бироа

бироЧелик, иверица, кафеава, црна, рустикална, индустриска…тоа е тоа! Тоа е компјутерското биро со креативна мешавина од рустикални кафеави панели и индустриски црн челик што ви е потребно за да бидете поинвентивни на работа!

Подигнете го екранот за 14,6 см со горната полица на мониторот, за да можете да гледате сè на ниво на очите и да работите во здрава положба, со што ќе заштедите да работите со болки во вратот и грбот.

Лево или десно? Вие одлучувате. Едноставно поставете ја ткаенината торбичка лево или десно на оваа компјутерска маса како што сакате, а потоа таа е подготвена да ги смести вашите бележници, телефонот, лепливите белешки и USB-уредот, чувајќи ги при рака сите ваши работни потреби.

Робусната челична рамка нуди голема стабилност, но не завршува тука. X-шипките на задната страна ја подобруваат стабилноста. Што е со прилагодливите стапала? Па, тие сè уште ја одржуваат работната маса стабилна на малку нерамните подови.

Обезбедено е едноставно склопување, дури и кога сакаме корисност и стабилност. Со нумерирани делови и јасни упатства, склопувањето на ова биро лесно ќе се заврши, за да можете брзо да се вратите на работа.

детско биро

работни бироа

гејминг биро

канцеларисо биро

работно биро

гејмерски бироа

Содржина на пакетот:

1 x компјутерско биро
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

1 мислење за Компјутерско биро

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Компјутерско биро photo review
  Preubavo sovrseno se vklopi :)

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Компјутерско биро
  Компјутерско биро

  3.699 ден

  Нема на залиха

  SKU: LWD080B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart