Компјутерско биро со LED осветлување

4.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Бои: рустикално кафеава и црна
Материјали: иверица, челик
Димензии: 50 x 100 x 76 cm
Тежина: 10,4 кг
Максимален капацитет на оптоварување: 50 kg

работно биро цена работна масадетско биро

Пригодна вградена лента за напојување:

Опремен со 2 електрични приклучоци, 2 USB порти и кабел за напојување од 2 m, ова компјутерско биро го олеснува полнењето на телефонот, лаптопот итн.

Create Gaming Mood:

LED биро за игри има вградена светлосна лента со 20 бои, 6 режими на трепкање, 5 нивоа на осветленост и 5 брзини на трепкање. Направете го вашиот простор поестетски и попријатен за корисниците.

Стабилно и цврсто:

Со својата челична рамка, армирани долни попречни греди и триаголни засилувања, ова биро издржува до 100 kg. Прилагодливите стапала обезбедуваат стабилност на нерамните подови.

Заштедува простор и разноврсна:

Зафаќајќи површина од 50 x 100 cm, ова компјутерско биро совршено се вклопува во секој простор. Без разлика дали студирате, играте или работите, оваа компјутерска маса се прилагодува на вашите потреби.

Лесно склопување:

Склопувањето на оваа компјутерско биро со LED осветлување е лесно, благодарение на неговата едноставна структура, нумерирани делови и јасни упатства. Поставете ја вашата работна станица за кратко време.

компјутерско биро со LED

елоектрично биро

биро

бироа

Квалитетна иверка – Направено со цврста иверка, ова биро го издржува тестот на времето.

маса

Вкрстени шипки на дното – Зајакнете ја структурата на оваа компјутерска конзола и овозможете подобра носивост.

компјутерско биро со лед

Зајакнувачи на триаголници – Подобрете ја целокупната цврстина на работната маса, спречете нишање и обезбедете стабилност на работната површина.

канцелариски бироа

Прилагодливи стапала – Прилагодливите ногарки го одржуваат ова биро балансирано на малку нерамни подови и го штитат вашиот под од гребнатини.

гејминг биро

работно биро

работна маса биро

 

Содржина на пакетот:
1 x компјутерско биро.
1 x комплет за монтирање.
1 x инструкции.

 

Детали за производот: Компјутерско биро со LED осветлување

Боја

Рустикално кафеава, Црна

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Компјутерско биро со LED осветлување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Компјутерско биро со LED осветлување
Компјутерско биро со LED осветлување

4.599 ден

4.599 ден

SKU: N/A Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart