Компјутерско биро

5.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис

Боја: Бела
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 60 x 120 x 76 cm
Тежина на производот: 18,6 кг

работна маса биро

работно биро

бироа

Компјутерско биро[Флексибилни полици за складирање]

2 полици за складирање, од кои едната е отстранлива, може да се постават десно или лево колку што ви треба.

Плус, можете да ја отстраните средната полица за да одговара на вашиот компјутерски столб или да ја чувате за складирање книги, датотеки или други често користени предмети.

[Голем простор на работната површина]

Со работна површина од 60D x 120 W cm, оваа работна маса располага со 2 компјутерски монитори, тастатура и други неопходни работи во канцеларијата додека ви дава доволно работен простор, одржувајќи ве продуктивни кога работите од дома.

[Цврста и издржлива]

Цврстата челична рамка и квалитетната штица од честички го прават ова компјутерско биро стабилно и издржливо. Затоа слободно ставете сè што ви треба за работа, учење или рекреација, ова биро може да се справи со тоа!

[Практични прилагодливи стапала]

Прилагодливите стапала го одржуваат стабилно бирото за пишување на малку нерамните подови и го штитат вашиот под од гребнатини. Нема повеќе досадни нишања што ќе ве вознемируваат кога сте потопени во работа или учење.

[Лесно за монтажа]

Обезбедени се детални упатства и јасно означени делови за да ви помогнат лесно и брзо да го поставите ова биро со полици, заштедувајќи го вашето време, напор, како и енергија.

Содржина на пакетот:
1 x компјутерско биро
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Компјутерско биро”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Компјутерско биро
Компјутерско биро

5.599 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LWD047W44 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart