Компјутерска столица

10.300 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: црна
Материјал: PU кожа + сунѓер + пластични делови, висококвалитетна PU површина, удобна и издржлива, лесна за чистење
Седиште: длабочина 50 cm – ширина 52 cm
Прилагодлива висина: 45-55 см
Висина на потпирачот за грб: 70 см
Дијаметар на основата: 70 см
Максимално оптоварување: 150 kg

компјутерски стол

 

Ергономски дизајниран потпирач за грб и потпирач за рака, меки и флексибилни, го намалуваат притисокот и го релаксираат телото. Дебело удобно и еластично седиште.

Полиуретански тркала, помал шум и помало оштетување на подот. Погоден за тврди подови, како што се паркет, ламинати, керамички плочки итн.

Водоотпорна површина.

Висок капацитет на носивост: овој стол издржува до 150 кг.

Фиксни потпирачи за раце: Фиксираните потпирачи за раце обезбедуваат силна и сигурна поддршка за одмор на рацете.

Добро осмислена папка: Ергономскиот дизајн обезбедува повеќедимензионална поддршка за подобра поддршка на грбот и вратот.

Тркала: Тркалата ви овозможуваат лесно да го тркалате столчето каде било без проблем.

Повеќенаменска фиока: Цврсиот стегач безбедно ги поврзува приклучокот за гас и седиштето. Рачката и копчето го прилагодуваат аголот и силата на навалување на потпирачот за грб.

 

Содржина на пакетот:

1 x канцелариско столче
1 x Алат
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Компјутерска столица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Компјутерска столица
Компјутерска столица

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
подвижно биро

Биро со електрично подесување на висината LSD114X01

21.999 ден
(9)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

10.300 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: OBG21B Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart