Компјутерска маса

3.000 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: кафеаво кафена, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 50 x 100 x 75 cm
Тежина на производот: 10 кг
Макс. носивост: 50 kg

Детско бюро за момче бг

Айко бюро

Убавина во едноставноста
Едноставноста е популарна карактеристика сама по себе. И ќе биде уште подобро ако стилот не се изгуби кога фокусот е едноставноста. Оваа компјутерска маса е одличен пример – едноставната структура, чистите линии и шармантната комбинација на бои од рустикално кафена и црна го прават она неверојатно парче мебел.

Со цврста челична рамка, дополнителни агли и прилагодливи стапала, оваа компјутерска маса може секогаш да одржува рамнотежа за да можете да пишувате на тастатурата или да ги пишувате вашите извештаи на стабилна површина.

Нумерираните делови и упатствата кои лесно се следат и ќе ви помогнат да го завршите составувањето на оваа компјутерска маса лесно и брзо.

Виденов бюро

Модерни офис бюра

Практикер бюра

Ъглово ученическо бюро

kompjutersko biro ikea

Сè што е на дофат на раката Од вашиот компјутер до книги и кафе, бирото со должина од 100 см може да го собере она што ви треба за работа и учење.

biroa na popust

Индустриски стил – Црните мат стапала и горниот кафеав дел ќе внесат топлина, карактер, а можеби и инспирација во вашата домашна канцеларија.

бироа на попуст

Засилена стабилност – Дополнителните шипки на горните агли на челичната рамка додаваат дополнителна стабилност и обезбедуваат голема носивост.

Ученическо бюро цени

Содржина на пакетот:

1 x Компјутерска маса
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Компјутерска маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Компјутерска маса
Компјутерска маса

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Компјутерска маса

Компјутерска маса

5.400 ден
Распродадено
(0)

Нема на залиха

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Компјутерска маса

Компјутерска маса

7.500 ден
(1)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Компјутерска маса со тркала

Компјутерска маса со тркала

4.800 ден
Распродадено
(0)

Нема на залиха

3.000 ден

Нема на залиха

SKU: LWD041B03 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart