Компјутерска маса со тркала

4.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, метал
Големина на производот: 120 x 60 x 94 cm

Компютърна маса с колела VASAGLE бгЕдноставно, модерно компјутерско биро
Со елегантни агли и густа метална мрежеста решетка на задната страна, оваа едноставна и модерна компјутерска маса и нуди на вашата домашна канцеларија минималистички работен простор без неред за учење, читање, завршување на работата и играње игри.

Со 2 тркала на левата страна, оваа модерна компјутерска маса може брзо да се премести на своето место. Едноставно лизгајте ја масата каде што сакате, а потоа употребете ги прилагодливите стапала за да ја одржите на ниво на нерамна земја, што ја прави совршена за канцеларии во постојан флук.

Трајни материјали
Со мешавина од издржлив метал и густо инженерско дрво, оваа минимална компјутерска маса со метална решетка ќе трае со години. Тие нудат индустриско, модерно чувство за секој дом кој има потреба од ажурирано чувство.

 

Компютърна маса с колела VASAGLE цена

 

компјутерско биро на акција

Компютърна маса с колела

Содржина на пакетот:

1 x биро
1 x комплет за монтирање
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Компјутерска маса со тркала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Компјутерска маса со тркала
Компјутерска маса со тркала

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Аголна компјутерска маса

Аголна компјутерска маса

8.999 ден
(17)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Компјутерска маса

Компјутерска маса

5.400 ден
Распродадено
(0)

Нема на залиха

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Компјутерска маса

Компјутерска маса

7.500 ден
(1)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

4.800 ден

Нема на залиха

SKU: LWD031B01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart