Компјутерска маса

5.400 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 100 x 50 x 75 cm
Тежина на производот: 11,3 кг
Носивост: 50 kg

 

Kompjutersko biro ceni

Компютърно бюро икеа цена

канцелариско биро

Компютърно бюро VASAGLE

работно биро бг

бюро цена

Компјутерско биро мебел ви

 

 

 

Содржина на пакетот:

1 x компјутерско биро
1 x комплет додатоци
1 x алатка за склопување
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Компјутерска маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Компјутерска маса
Компјутерска маса

5.400 ден

Нема на залиха

SKU: LWD40X Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart