Компјутерска маса

7.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 60 x 120 x 75 cm
Тежина на производот: 18,8 кг.

Гейминг бюроОва компјутерско биро со полици се одликува со рустикален, конструиран дрвен покрив и полици во комбинација со челична метална рамка што му дава дизајн во урбан стил кој одлично се комбинира со речиси секој ентериер.

Пространо компјутерско биро е неопходна за да ја проширите целата ваша работа и да останете зафатени и продуктивни.

Со ова пространо работно биро, има многу простор за пишување, цртање, работа на вашиот лаптоп или компјутер и имате простор за канцелариски додатоци.

Ова работно биро има само неколку делови и лесни за следење инструкции, што го прави ова компјутерско биро лесно за составување.

Како бонус, полиците на оваа индустриска компјутерска маса може да се склопат од двете страни, за да можете да ги имате вашите работи каде што сакате.

Задолжително проверете го целиот мебел во индустриски стил што го нудиме. Ако сакате да го комплетирате изгледот на вашата домашна канцеларија, погледнете ги нашите странични маси, држачи за палта и многу други.

Детско ученическо бюро

Ученическо бюро

Евтини бюро

biroa na akcija

Квалитетните честички ги прават десктопот и полиците за складирање на ова канцелариско биро отпорни на абење, издржливи и лесни за чистење.

biro skopje

Цврстата челична рамка засилена со долните попречни шипки ја прави оваа работна маса биро стабилна и издржлива.

биро на акција

Прилагодливите стапала ја одржуваат рамнотежа на масата за пишување на нерамни подови и го штитат вашиот под од гребнатини.

Компютърно бюро икеа

Компютърно бюро јуск

Содржина на пакетот:

1 x компјутерско биро
1 x комплет за монтирање
1 x Инструкции

1 мислење за Компјутерска маса

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Т***** М*******
  Бирото беше многу лесно да се состави: упатствата беа јасни, сите делови беа ...Повеќе
  Бирото беше многу лесно да се состави: упатствата беа јасни, сите делови беа означени и сите отвори за завртки беа прецизни. За помалку од еден час имав совршено биро.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Компјутерска маса
  Компјутерска маса

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Аголна компјутерска маса

  Аголна компјутерска маса

  8.999 ден
  (17)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Компјутерска маса

  Компјутерска маса

  5.400 ден
  Распродадено
  (0)

  Нема на залиха

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Компјутерска маса со тркала

  Компјутерска маса со тркала

  4.800 ден
  Распродадено
  (0)

  Нема на залиха

  7.500 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LWD47X Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart