Компјутерска маса

9.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 140 x 130 x 76/91,5 cm
Тежина на производот: 26 кг
Макс. носивост: 50 kg

Детско бюро за момче

Детско бюро виденов

Ова стилско биро е направено во форма L и се вклопува во секој агол од просторот за заштеда на просторијата. Дополнително, тој е опремен со држач за екран од 20 x 90 cm што може да се инсталира на двете страни на работната маса.

Нумерираните делови, деталните упатства и шрафцигерот го олеснуваат составувањето на ова аголно биро.

Одлична стабилност: челичната рамка е особено робусна и може да издржи до 50 kg.

Прилагодливите стапала обезбедуваат одлична стабилност дури и на малку нерамнниот под. Тие исто така го штитат подот од гребнатини.

Ученическо бюро бг

Офис бюро бг

biro na popust

Отстранлив држач за монитор – Со отстранлив дизајн, можете да го монтирате држачот за мониторот долж која било страна од работната маса.

biroa skopje

Голема маса – Од вашиот компјутер до книги, организатори на датотеки и кафе, пространата маса може да го собере она што ви треба за работа.

бироа на попуст

Индустриски стил – Црните квадратни ногарки и рустикалниот дрвен врв ќе внесат топлина, карактер, а можеби и инспирација во вашата домашна канцеларија.

L-образно компютърно бюро цена

L-образно компютърно бюро бг

Содржина на пакетот:

1 x Аголна маса
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Компјутерска маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Компјутерска маса
Компјутерска маса

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Компјутерска маса

Компјутерска маса

3.000 ден
Распродадено
(0)

Нема на залиха

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Компјутерска маса

Компјутерска маса

5.400 ден
Распродадено
(0)

Нема на залиха

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Компјутерска маса

Компјутерска маса

7.500 ден
(1)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

9.500 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LWD56X Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart