Комода за датотеки

6.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: Иверица, Метална рачка
Големина на производот: 40 x 80 x 66 cm
Тежина на производот: 22,2 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 40 kg

шкаф за складирање датотеки шкаф за складирање

шкаф за датотеки

кабинет

комоди шкаф

комодаКолку време изгубивте барајќи документи во нередот? Ова парче мебел ви нуди комода со 3 фиоки и 2 прегради – што ќе ви помогне да ја вратите уредната работна површина.

3 фиоки со висечки полици внатре во долната фиока за разни канцелариски материјали и папки со големина А4, 2 прегради со прилагодлива полица  и 1 голема работна површина.

5 квалитетни тркала со 2 сопирачки нудат мобилност без напор од една локација до друга.

Брзо склопување: со лесни за следење инструкции и нумерирани делови, ќе ја поставите оваа комода за датотеки.

Што добивате: Мултифункционален кабинет за датотеки направен од издржливи честички, лесно склопување, индустриски дизајн и многу простор за складирање што сигурно ќе ја задоволи вашата жед за шик и издржливо решение за складирање.

комода за датотеки

комода цени

Три практични фиоки на овој кабинет со датотеки чуваат разни канцелариски материјали и датотеки со големина А4.

кабинети

Цврста конструкција – Изработена со квалитетна табла со иверици, овој кабинет е доволно робустен за да собере до 40 кг.

шкафови

Мазни слајдови – Квалитетните слајдови прават фиоките непречено да се лизгаат внатре и излегуваат – сега е лесно да го земете она што ви треба!

Содржина на пакетот:
– 1 x Комода за датотеки
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Комода за датотеки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комода за датотеки
Комода за датотеки

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
канцелариски шкаф

Канцелариски шкаф

7.399 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Повеќенаменски шкаф 3 во 1

Повеќенаменски шкаф

6.899 ден
(12)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Шкаф со две фиоки

Шкаф со две фиоки

6.800 ден
(0)
Додај во кошница

Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

6.399 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: OFC041B01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart