Комода со фиоки

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Бои: Бела и Беж
Материјали: иверка, челик, неткаен материјал
Вкупни димензии: 28,5 x 98 x 85 cm
Димензии на секоја мала фиока: 27,5 x 29,5 x 21,5 cm
Димензии на секоја голема фиока: 27,5 x 46 x 21,5 cm
Тежина: 12,8 кг
Максимален капацитет на оптоварување на секоја фиока: 3 kg
Максимална носивост на врвот: 15 kg
Вкупен максимален капацитет на оптоварување: 36 kg

шкаф за складирање

комода со фиоки

комоди

комоди цена

платнена комода

кабинет со фиоки

комода спална

комоди скопјеСкладирање и сортирање:

Со 7 фиоки (4 големи и 3 мали), чувајте ги вашите работи по категорија. Секоја голема фиока собира 60-70 чорапи, 13-16 маици или 7-11 панталони, секоја мала фиока собира 40-45 чорапи, 9-10 маици или 4-7 панталони.

Стабилна и безбедна:

Оваа комода е опремен со прилагодливи стапала кои обезбедуваат стабилност дури и на нерамна површина. Вклучениот комплет против превртување обезбедува дополнителна стабилност и безбедност.

Повеќенаменска:

Користете го во вашата спална соба или соблекувална за чување облека, во вашата дневна соба за растенија и украси или користете го како држач за ТВ.

Лесно склопување:

Благодарение на нумерираните делови и илустрираните инструкции, склопувањето на овој кабинет со 7 фиоки е лесно.

Странични шипки и подигнати рабови назад:

Решетките на страните и подигнатите рабови одзади спречуваат вашите предмети да паѓаат. Решетките може да се користат и како рачки за менување места.

комода со фиока

Содржина на кутијата:

1 x Комода
1 x комплет за монтирање
1 x уред против превртување
1 x Инструкции

 

 

Детали за производот: Комода со фиоки

Боја

Бела, Беж

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Комода со фиоки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

5.999 ден

SKU: N/A Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart