Комода со 3 фиоки

8.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Црна
Материјал: челик
Големина: 39 x 45 x 55 cm
Тежина: 16 кг
Макс. Носивост на секоја фиока: 15 kg.

komoda-so-fioki

комоди-со-три-фиоки

 

контејнер за тркалање со 3 фиоки

Може да се заклучи:
Така, можете безбедно да складирате важни документи во канцеларии кои се достапни за секого. Кога работите дома, бравата ги чува вашите датотеки подалеку од рацете на децата.

Може да се тркала насекаде:
Овој кабинет има 4 тркала, од кои 2 се заклучуваат, така што можете да го лизнете во која било положба или да го оставите секогаш на место.

3 пространи фиоки:
Можете да складирате голема количина датотеки во овие 3 фиоки. Ова ќе ги исполни барањата за складирање документи.

офис скрин

офис скрин цени

офис скрин бг

Содржина на кутијата:

1 x контејнер за тркалање со 3 фиоки
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Комода со 3 фиоки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комода со 3 фиоки
Комода со 3 фиоки

8.699 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: OFC63BK Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart