Клупа за чевли

5.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Димензии на производот: 80cm  x 30cm x 48cm
Материјал: Метал
Материјал на рамката: Метал
Стил: Индустриски
Боја: црна

клупи за чевли

Практикер шкаф за обувкиДодадете индустриски шарм во вашиот животен простор со оваа клупа за чевли.

Со цврста мат црна железна рамка, рустикален кафеав финиш и темна вештачка кожа, мешавината на стилови ја истакнува оваа елегантна клупа.

Додајте го овој држач во вашиот ходник за елегантен изглед. Благодарение на прилагодливите ногарки, оваа клупа за чевли може да се израмни на кој било под.

Благодарение на податливиот број на поединечни делови и упатствата што лесно се следат, оваа клупа за чевли лесно се составува. Во само неколку чекори, можете да создадете цврста мешавина од метал / дрво / вештачка кожа за да се заљубите во него.

клупа за чевли

клупиГолям шкаф за обувки

Jysk пейка за обувки

Уникална етажерка за обувки

klupa za cevli

Удобно седиште – Наместо да скокате до вратата за да ги облечете чевлите, зошто да не седите удобно на оваа добро обложена клупа?

klupi za cevli

Ставете ги вашите патики, високи потпетици и влечки на 2-те  мрежести полици!

klupa za cevli na akcija

Направена е со црна челична конструкција и рустикално кафени панели, оваа клупа за чевли додава индустриски шмек во вашиот дом.

 

Шкафове за обувки цена

Содржина на кутијата:

1 x Клупа за чевли
1 x Инструкции
1 x хексадецимален клуч
1 x инструкции

Детали за производот: Клупа за чевли

Стил

Индустриален

1 мислење за Клупа за чевли

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Супер брза испорака за 2 дена, брзо и лесно склопување,задоволен.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  4.699 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  4.400 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  клупа-за-обувки

  Клупа за чевли

  4.999 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  5.299 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LBS75X Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart