Клупа за чевли со фиока

5.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: бела и рустикално кафеава
Материјал: иверка од класа Е1, капак од пена, навлака за седиште од имитација на лен
Големина: 104 x 30 x 48 cm
Тежина: 18,5 кг
Максимално оптоварување: 200 kg

ходник дрвена полица за чевлиХодник каде што сите предмети се уредно складирани или ходник каде што многу чевли се расфрлани на подот? Нашата клупа за чевли не само што создава ред, туку и дава допир на свежина.

Практична фиока: Многумина обично едноставно ставаат клучеви на маса откако ќе влезат во нивната куќа. Меѓутоа, на необјаснив начин, тие исчезнуваат по некое време. Отсега можете да ги чувате во фиоката на оваа клупа.

Оваа полица за чевли има голема преграда и неколку мали прегради. ЧЕВЛИ, КУТИИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ, па дури и ВАШИ ЧИЗМИ – Производите со различна големина совршено се вклопуваат на оваа полица.

Оваа клупа долга 104 см, меко обложена може удобно да смести до две лица.

Што добивате: Клупа за чевли со фиока што има отстранлив капак за седиште за лесно чистење. Исто така, ќе добиете обележани делови за да го поедноставите склопувањето.

полица за чевли со фиока

клупа за складирање

полица

полица за чевли

клупа за чевли

клупа

чевли

клупи

Фиока – Чувајте ги сите потребни предмети пред да излезете надвор, како што се клучеви, паричници, каишки за кучиња и друго, во оваа фиока.

ормар

Удобно седење – Со дебелина од 3 cm, димензионално стабилна пена, оваа клупа за чевли обезбедува висока удобност дури и по долго седење.

клупи за чевли

Исто така погоден за големи чевли – Не е погоден само за папучи, патики и високи потпетици. Во оваа преграда висока 27,7 см може да се сместат и вашите зимски чизми.

Содржина на пакетот:
1 x клупа за чевли со фиока
1 x пакување додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Клупа за чевли со фиока

Боја

Рустикално кафеава, Бела

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клупа за чевли со фиока”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клупа за чевли со фиока
Клупа за чевли со фиока

5.399 ден

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Клупа за чевли

Клупа за чевли

4.400 ден
(21)
Додај во кошница

Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
клупа-за-обувки

Клупа за чевли

4.999 ден
(27)
Додај во кошница

Само 2 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Полица за чевли

Полица за чевли

5.500 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

5.399 ден

SKU: N/A Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart