Клупа за чевли и закачалка

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: иверица, челик
Големина на клупата за чевли: (30 x 73 x 45 cm)
Големина на држачот за палта: (12,5 x 75,1 x 22 cm)
Тежина на производот: (9,8 kg)
Макс. носивост на клупата за чевли:  (136 kg)
Макс. носивост на секоја кука за слој: 5 kg)

Комплет клупа за чевли и закачалка

метална закачалка клупа за чевли и закачалка ѕидна закачалкаОва халично дрво со клупа совршено ги комбинира функционалноста и стилот. Сè што ви треба при излегување е на едно место! Сетот е координиран од горе до долу, што го олеснува совпаѓањето!

Со двослојна полица за украси, 7 куки за палта за чанти и облека, 3 вградени магнети за клучеви и држач за чевли со 2 нивоа, ова мултифункционално парче ве покрива!

Изработено со висококвалитетни честички и цврста челична конструкција, халното дрво со клупа е дизајнирано за долготрајна издржливост. Прилагодливите стапала на клупата за чевли обезбедуваат стабилност и спречуваат какво било нишање.

Полицата за облека може да се пофали со 7 куки за палто од метални точки, од кои секоја носи до 5 кг, обезбедувајќи безбедно место за вашата облека и чанти. Клупата за чевли може да собере до 136 кг, обезбедувајќи стабилно и безбедно искуство со седење.

Овој комплет клупа за чевли и закачалка беспрекорно се прилагодува на секој простор, без разлика дали се користи заедно или одделно, подобрувајќи го амбиентот на вашиот ходник, спална соба или дневна соба со стил.

закачалка за јакни

закачалки

клупа за чевли

комплет закачалка и клупа

закачалка за палта

Содржина на пакетот:

1 x Комплет клупа за чевли за багажник
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клупа за чевли и закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клупа за чевли и закачалка
Клупа за чевли и закачалка

4.999 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LCR073K01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart