EKHO Клупа за чевли

4.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: карамелно кафеава, маслинесто зелена и црна
Материјал: челик, 25D висока еластична пена, PU кожа
Димензии: 30 x 80 x 50 cm (Д x Ш x В).
Тежина: 6,3 кг.
Максимално оптоварување: вкупно оптоварување: 135 kg.

кожна табуретка

кожни табуретки

ходник

табуретка

табуретка (2)

клупаЛизнете го мазниот капак, а потоа потопете во еластичната 25D пена со дебелина од 8 см која никогаш не се деформира. Оваа клупа обезбедува одлично седиште кое ќе издржи со години.

Со својата цврста челична рамка и универзални прилагодливи ногарки, оваа обложена клупа за чевли лесно може да издржи до 135 кг. Обезбедува цврсто и стабилно вклопување и е идеално за почеток или завршување на денот.

Долната полица е 10cm над подот и има 3 нивоа за чување чевли. Покрај тоа, тој е доволно висок за роботите со правосмукалка да ја одржуваат вашата соба чиста и уредна.

Со колекцијата EKHO Ironwood.mk, вештачката кожа ги исполнува фините шевови. Неговите меки контури обезбедуваат безбедност, а добро наполнетото седиште постигнува совршена рамнотежа помеѓу напнатоста и исполнетоста.

Оваа клупа има обвивка од вештачка кожа која лесно се чисти. Јасните упатства и вклучената алатка за монтирање го олеснуваат склопувањето за максимална удобност.

шкаф за чевли

EKHO Клупа за чевли

Содржина на кутијата:

1 x Клупа за чевли
1 x комплет за додатоци
1 x упатство 

Детали за производот: EKHO Клупа за чевли

Боја

Маслинесто зелена, Карамелно кафеава, Црна

1 мислење за EKHO Клупа за чевли

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. EKHO Клупа за чевли photo review
  M***** I*******
  Cvrsto izrabotena i odlicno izgleda

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  4.799 ден

  SKU: N/A Категории: , , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart