Клупа за чевли

4.400 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на произодот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 73cm должина x 30cm ширина x 45cm висина
Тежина на производот: 6,8 кг
Макс. Оптоварување на седиштата: 90 kg.

 

Пейка за обувкиСо својата заоблена железна рамка и впечатлива рустикална завршница, оваа клупа за чевли ќе го украси секој ходник, спална соба, дневна соба или која било друга просторија низ куќата.

Уште повеќе, оваа багажник за чевли има две пространи полици и седиште за клупа за да не морате да правите рамнотежа секој пат кога одите да ги облечете чевлите наутро.

Изработена од цврста челична рамка и инженерско дрво, цврстата клупа за чевли држи до 90 kg; па зошто да немате седиште и да ви биде удобно додека ги врзувате чевлите.

Склопувањето е едноставно затегнете ги завртките и прилагодливите стапала во положбата, мисијата на склопување е завршена!

Рустикалната кафеава површина дава класичен изглед на старо време, цврст црн челик за индустриски шик стил, тие сега се спојуваат заедно на оваа клупа за чевли за да донесат нежен допир во вашиот дом.

klupi za cevli ikea

за чевли

Пейка за обувки VASAGLE бугарија

клупи за чевли

 

klupi za cevli videnov

klupa za cevli

Шармантен изглед – Рустикалната полица со зрно од дрво оваа клупа за чевли дефинитивно ќе го разубави вашиот влез.

klupi za cevli na akcija

Скроти ги чевлите – Кажете му збогум на неуредниот куп чевли! 2-те мрежести полици ги поздравуваат вашите чевли да се смират.

организатор за чевли

Со прилагодливи стапала, оваа клупа за чевли секогаш може да остане стабилна, дури и на малку нерамните подови.

клупи за чевли

 

 

 

klupa za cevli ceni

Содржина на пакетот:

1 x Клупа за чевли
1 x комплет додатоци
1 x инструкции

 

 

2 мислења за Клупа за чевли

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. A*******
  Mislev deka nema da bide izdrzliv, no koga pristigna go sklopiv i bese nevero...Повеќе
  Mislev deka nema da bide izdrzliv, no koga pristigna go sklopiv i bese neverojatno cvst i funkcionalen. Mi se dopagja , ke razmislam za kupuvanje na sleden proizvod od istata kolekcija.
  D**** L*********
  Go preporacuvam

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Клупа за чевли
  Клупа за чевли

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  4.699 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  клупа-за-обувки

  Клупа за чевли

  4.999 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Шкаф-за-чевли-скопје

  Шкаф за чевли

  5.999 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  4.400 ден

  Само 6 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LBS73X Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart