Клупа за чевли

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: иверица, пена, СТП
Големина на производот: 80 x 30 x 44 cm
Тежина: 15,9 кг
Макс. носивост на седиштето: 150 kg.

Нема повеќе расфрлани чевли насекаде. Оваа клупа е компактно решение за складирање и ви овозможува да седите удобно за да ги облечете чевлите пред да излезете надвор.

клупи за чевли

Се потпирате на ѕидот за да ги облечете чевлите пред да тргнете надвор. Зошто да не седнете? Инженерската структура на клупата од дрво може да издржи до 150 кг, а меката перница со дебелина од 4 см ви овозможува удобно да седнете и да ги облечете или извадите чевлите.

ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ:  Јасните упатства и нумерираните делови ви дозволуваат лесно да го завршите склопувањето.

ЗАШТЕДУВА ПРОСТОР: Организирајте ги чевлите расфрлани низ дневната соба на едно место. Капакот на мекото перниче и инженерските дрвени панели може лесно да се чистат со влажна крпа.

ШТО ДОБИВАТЕ: Совршена комбинација на клупа и држач за чевли за вашиот влез; облечете ги чевлите и опуштете се пред да излезете или да се опуштите кога ќе се вратите дома.

organizator za cevli

клупи за чевли на акција

Лесно се чисти – Полиуретанската (PU) површина не само што е лесна за одржување, туку и многу отпорна на абење и кинење.

klupi za cevli na akcija

Вдлабнатиот дизајн обезбедува подобро држење, што го олеснува отворањето и затворањето на капакот.

organizer za cevli

Анти-лизгачки – Вклучени се анти-лизгачки подлоги за да се спречат гребнатини на подот и да се зголеми целокупната стабилност.

skaf za organiziranje na cevli

Содржина на пакетот:

1 x Клупа за чевли
1 x чанта за додатоци
1 x инструкции

1 мислење за Клупа за чевли

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. p****
  Одлична услуга. Ефикасна испорака. Лесно се склопува. Одличен квалитет.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Клупа за чевли
  Клупа за чевли

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  4.699 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  4.400 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  5.299 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.999 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LHS30BX Категории: , , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart