Клупа за чевли

4.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Бои: рустикално кафеава,
Црна Материјал: иверица, челик
Димензии: 100 x 30 x 45 cm
Тежина: 10,3 кг
Максимална носивост на каучот: 90 kg
Максимална носивост на секоја мрежеста полица: 5 kg

Евтини шкафове за обувки

Создадете удобен, организиран и вкусен влез со оваа екстра долга клупа за чевли што ќе ви посака добредојде секој ден.

Евтини шкафове за обувки цени

Оваа клупа за чевли не само што ќе го олесни облекувањето на чевлите, туку и додава еден тон стил и личност.

Клупата за чевли е направена од цврста челична рамка и издржлива горна плоча од честички, така што вашите чевли можат да останат стабилни и сигурни.

Кога станува збор за склопувањето, тука е потребно многу кратко време! Со нумерираните делови и јасни инструкции, оваа клупа за чевли ќе се состави за миг и ќе биде подготвена да ги пречека вашите обувки.

Сакате да создадете модерна рустикална привлечност низ вашиот влез? Изберете закачалка за ѕид за да ги фрлате клучевите и поштата и додајте маса за конзола за ставање растение во саксии за да му дадете домашна атмосфера на вашиот влез.

Пейка

Шкаф за обувки бугарија

Jysk пейка за обувки цени

Рафт за обувки цени

клупа за чевли

Рустикална атмосфера – Црната челична рамка се спојува со рустикално кафеава дрвена површина, што му дава на вашиот влез пријатна атмосфера.

клупи за чевли

Стабилност – Благодарение на силната челична рамка и прилагодливите ногарки, оваа багажник за чевли обезбедува стабилна поддршка за вашиот бизнис.

klupi za cevli

Складирање – Чевли, чанти и капи… Сите ќе си го најдат своето место овде. Доверете ѝ се на оваа голема клупа за чевли пред да заминете од дома!

Етажерка за обувки с пейка

 

 

Содржина на пакетот:

1 x Клупа за чевли
1 x комплет за монтирање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клупа за чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клупа за чевли
Клупа за чевли

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Клупа за чевли

Клупа за чевли

4.400 ден
(2)
Додај во кошница

Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Клупа за чевли

Клупа за чевли

5.299 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
клупа-за-обувки

Клупа за чевли

4.999 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

4.699 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LBS078B01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart