Клуб масичка

4.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Бои: мат црно-сива, сива, крем-зелена, крем-бела
Материјали: иверка, челик, полиестерска ткаенина
Димензии на масичката: 45 x 50 cm
Димензии на корпата: 39,6 x 18,2 cm
Тежина: 4,4 кг
Максимално  оптоварување на масата: 35 kg

странични масичкистранична маса

клуб маса

БРЗО И ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ: Благодарение на едноставната структура и илустрираните упатства, оваа странична маса може да се состави за 5 до 10 минути.

МАЛИ ПРОСТОРИ: Оваа модерна клуб маса од 45 x 50 cm и корпата со димензија од 39,6 x 18,2 cm се погодни за мали простори. Служи како споредна маса во вашата дневна соба или како ноќна масичка во вашата спална соба. Нуди ново складирање без да зафаќа простор.

ЦВРСТИ И СТАБИЛНИ: Цврстиот врв од иверица е безбедно прикачен на рамката, која не се ниша. Едноделните челични ногарки во форма на буквата У обезбедуваат цврста поддршка. Прилагодливите стапала ја зголемуваат стабилноста и го штитат подот од гребнатини.

КВАЛИТЕТНА КОШНА: Двослојната корпа од полиестерска ткаенина отпорна на гужвање и изгледа убаво. Нема хемиски премаз, па затоа е безбедна за употреба. Со имитација на ленена површина, додава оригинален допир.

МОДЕРНИ И ЕДНОСТАВНИ: Оваа округла маса во повеќе бои со корпа ќе додаде оригиналност во вашата дневна или спална соба. Добро оди со многу стилови на мебел.

изработка на клуб маси округли масички

странични маси

маса

тркалезна масичка

клуб масички модерни клуб масички модерни масички округла маса

клуб масичка

Висококвалитетна корпа – Изработена од двослојна полиестерска ткаенина, без хемиска облога за безбедна употреба.

мала масичка

Куки со заоблени краеви – Стилски и безбеден.

странични маси

Прилагодливи стапала – Обезбедете стабилност и заштитете го подот од гребнатини.

мала маса

Ленти за управување со каблите – Направете повеќе ред и избегнувајте случајно сопнување.

масичкиСодржина на кутијата:

1 x Клуб масичка
1 x ткаенина корпа
1 x комплет за монтирање
1 x Инструкции

Детали за производот: Клуб масичка

Боја

Црно-сива, Сива, Крем-зелена, Крем-бела

23 мислења за Клуб масичка

4.9 од 5
21
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Клуб масичка photo review
  К****
  Перформансите на цената се сосема во ред
  Клуб масичка photo review
  О*****
  Ја нарачав оваа масичка овде пред неколку месеци и бев мн...Повеќе
  Ја нарачав оваа масичка овде пред неколку месеци и бев многу задоволен со неа од самиот почеток. Масата одлично се вклопува во мојот мал стан, а мојата мачка сака да лежи во корпата. Добар квалитет, стабилен. Јас го препорачувам.
  Клуб масичка photo review
  С***** Ф*******
  Страната маса пристигна денес и ја составивме јас и моето...Повеќе
  Страната маса пристигна денес и ја составивме јас и моето дете за помалку од 10 минути. Инструкциите се доказ за идиоти, всушност ти требаат само за да знаеш која завртка влегува во која дупка. Сè е самообјасниво.
  Клуб масичка photo review
  Ј***** Т****
  Брзо се поставува и изгледа квалитетно 😌
  Клуб масичка photo review
  Е****
  Многу задоволен од оваа мала масичка за дневната соба. Мо...Повеќе
  Многу задоволен од оваа мала масичка за дневната соба. Можеше да го состави за само околу 5 минути. Цената за она што го добивате е совршена.
  Клуб масичка photo review
  А********* К******
  Дојде на време. Беше лесно да се инсталира. Тоа е доста с...Повеќе
  Дојде на време. Беше лесно да се инсталира. Тоа е доста стабилно.
  Клуб масичка photo review
  С**** К*
  Прекрасна и многу убава маса. Купен за собата на Јуниор. ...Повеќе
  Прекрасна и многу убава маса. Купен за собата на Јуниор. Апсолутно се препорачува. Поставете толку брзо!!
  Клуб масичка photo review
  Клуб масичка photo review
  Клуб масичка photo review
  Клуб масичка photo review
  +2
  М*** Г*
  Веќе некое време барам мала црна маса со тоа сигурно нешт...Повеќе
  Веќе некое време барам мала црна маса со тоа сигурно нешто. Кошницата со ладна боја ја прави одлично совпаѓање со изгледот на нашата дневна соба. Брза испорака 📦! Супер спакувани, лесни упатства за склопување! Јасна препорака за купување :) Модел: Црна метална рамка, црн дрвен покрив, корпа за бензин
  Клуб масичка photo review
  М**** д****
  Како ноќна маса во спалната соба
  Клуб масичка photo review
  К***** н*
  расадник
  Клуб масичка photo review
  С******
  Странична маса за мене 👍🏻 Корпа за мачките 👍🏻 Маша ја ина...Повеќе
  Странична маса за мене 👍🏻 Корпа за мачките 👍🏻 Маша ја инаугурираше веднаш. 👉🏻Услугата за клиенти е одлична! ДПД не можеше да ми заѕвони на вратата и го однесе директно во продавница и го оштети пакетот. 👎🏻
  Клуб масичка photo review
  М**** Л***
  Масата е лесна и брзо се склопува. Стабилна странична мас...Повеќе
  Масата е лесна и брзо се склопува. Стабилна странична маса која одговара 100% на сликата.
  Клуб масичка photo review
  Џ** Д***
  Толку лесно се склопува, само клучот Алан, совршена голем...Повеќе
  Толку лесно се склопува, само клучот Алан, совршена големина, цврста, елегантна, љубов љубов сакај ги
  Клуб масичка photo review
  Клуб масичка photo review
  Клуб масичка photo review
  +1
  Р** Г*******
  Лесно се склопува. Убави бои и доста стабилни.
  Клуб масичка photo review
  К****
  Многу добро, доста големо и високо
  Клуб масичка photo review
  В********
  Клуб масичка photo review
  С***
  Прекрасен совет.. лесно се склопува и материјалот е многу...Повеќе
  Прекрасен совет.. лесно се склопува и материјалот е многу добар 😍😍😍

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  4.600 ден

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart