Клуб маса

5.899 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на проиводот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челична рамка
Големина на производот: 80 x 80 x 45 cm
Тежина на производот: 11,2 кг
Макс. носивост: покривка за маса 40 kg, мрежеста полица 5 kg

клубна маса бугарија

най-продаваната клубна маса бг

Клуб маса икеа

Импресионирајте ги вашите гости со оваа шик, шарена масичка за кафе, зарем не е добра тема да започнете разговор?

Немаме ништо против правоаголните маси, но квадратната маса додава допир на новина во вашата дневна соба.

Со силната челична рамка и квалитетни честички, оваа масичка е направена за долготрајна употреба.

Рустикален кафеав врв со зрно од дрво ја прави оваа маса прекрасна декорација во вашата дневна соба.

Составувањето на оваа масичка вклучува инструкции и нумерирани делови кои ќе ви помогнат лесно и брзо да ја составите без многу напор.

 

 

Клуб маса наипродавани

 

Клуб маса цени

Содржина на пакетот:

1 x Масичка
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

 

 

1 мислење за Клуб маса

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. В*****
  Оваа табела е брилијантна. Супер евтино, лесно се склопув...Повеќе
  Оваа табела е брилијантна. Супер евтино, лесно се склопува, дури и доаѓа со резервни делови. Испораката беше побрза од очекуваното.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Клуб маса
  Клуб маса

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клуб маса

  Клуб маса

  6.100 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 6
  Сет од три клуб маси

  Сет од три клуб маси

  4.800 ден
  Распродадено
  (3)

  Нема на залиха

  5.899 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LCT065B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart