Клуб маса со простор за складирање

7.400 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 100 x 55 x 47 cm
Тежина на производот: 19,8 kg
Макс. оптоварување на маса: 5 kg
Макс. оптоварување на преградата: 15 kg
Макс. оптоварување на долната решетка полица: 15 kg

масички за кафе

модерни клуб масиПростор за прикажување, криење и организирање: пијалоци и закуски на големата горна полица; ќебиња, перници, друштвени игри во затворената преграда; Корпи за складирање и списанија? Мрежестата полица е подготвена. На оваа масичка има место за се.

Оваа голема маса од 100 x 55 cm нуди многу повеќе! Исто така капакот со делот за превртување 1 cm е подолг од фиксниот дел, така што може лесно да се подигне или спушта.

Оваа масичка ќе биде доверлив партнер во вашата дневна соба за да ги послужи времето поминато со вашето семејство, благодарение на цврстиот челик, цврстата плоча од честички и прилагодливите стапала;

Големиот простор ве прави задоволни, но шармантниот изглед на винтиџ стилот во комбинација со мрежеста полица едноставно ве импресионира.

Што добивате: Винтиџ модерната клуб маса со пространа покривка и скриена преграда, нумерирани делови и лесни за следење упатства за лесно склопување, ви носат среќа уште од самиот почеток.

маса за кафе

Простор за прикажување, сокривање и организирање – Пијалоци и закуски на големата горна полица; ќебиња, перници, друштвени игри во затворената преграда; Корпи за складирање и списанија.

маси

Барате голема маса за да ги задоволи сите ваши потреби? Оваа голема клуб маса е маса од 100 x 55 cm која нуди многу повеќе за нашите потреби!

маси за дневна

Оваа масичка ќе биде доверлив партнер во вашата дневна соба за да ги послужи времето поминато со вашето семејство.

Содржина на пакетот:
– 1 x Клуб маса
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клуб маса со простор за складирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клуб маса со простор за складирање
Клуб маса со простор за складирање

7.400 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LCT230B01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart