Клуб маса со прилагодлива висина

7.900 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Боја: Рустикално кафеава, карамелно-кафеава
Материјал: челик, честички
Големина на производот: 60 x 100 x (48-62) cm
Тежина на производот: 29,2 кг
Вкупно Макс. оптоварување на оваа табела: 91 kg

изработка на клуб маси

масиПодигнете ја едната страна на оваа масичка напред. За да можете да работите во удобноста на домот, да сурфате на Интернет, да уживате во вкусен оброк или да играте шах додека седите на каучот.

3-те отворени прегради овозможуваат лесен пристап до вашите книги и други мали предмети. Преградата под горната плоча ви овозможува да складирате предмети што сакате да ги сокриете.

Стабилно држење: благодарение на висококвалитетните метални шарки и зајакната попречна плоча, горниот дел од масата на оваа маса во дневната соба се крева и спушта нежно и без нишање.

Црните челични ногарки со шик индустриски стил, масичката во внесува топлина, а X-потпорите и даваат на масата уникатен карактер.

Подобрете ја вашата соба со оваа модерна маса!

Лесно се склопува и чисти: Со помош на означените делови и јасните упатства, можете лесно да ја составите оваа масичка за кафе. Површината е водоотпорна, така што треба да ја исчистите само со влажна крпа кога ќе се извалка.

округли клуб маси

клуб маса

модерни клуб маси

масичка за кафе

stakleni klub masi

црна клуб маса

масички за кафе

округли маси

модерни маси

клуб маси

Помогнете му на масата непречено да се подигне или спушта и да понуди стабилна поддршка.

клуб масички

Дозволете масата да се движи нагоре или надолу бесшумно за тивко опкружување.

маса

Лесно се чисти – Едноставно избришете ја водоотпорната маса со влажна крпа кога ќе се извалка.

масички

Содржина на пакетот:

1 x Масичка за кафе со прилагодлива висина
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

Детали за производот: Клуб маса со прилагодлива висина

Боја

Рустикално кафеава, Карамелно кафеава

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клуб маса со прилагодлива висина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клуб маса со прилагодлива висина
Клуб маса со прилагодлива висина

7.900 ден

7.900 ден

SKU: N/A Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart