Клуб маса

4.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: мермерно црна
Материјал: честички, калено стакло, челик
Големина на производот (со прилагодливи стапала): 65 x 46 cm
Тежина на производот: 9,5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 30 kg

маса

модерна клуб масаМинималистички модерен стил: Мермерна црна клуб масичка, светла калена стаклена полица одоздола и елегантни црни челични ногарки – сè е совршено дизајнирано.

Дебелата површина, калено стаклена полица под него, челични ногарки и проширениот врв на ногарките, сите се дизајнирани за максимална стабилност!

Лесно за монтажа: Без разлика дали сте добри во составување мебел или не, благодарение на лесните инструкции и означените поединечни делови, склопувањето на оваа клуб масичка е лесно.

Повеќе простор за складирање: Уживајте во релаксирачка пауза за кафе со пријателите или семејството и ставете ги вашите списанија, кутии за складирање или цвеќиња на полицата за складирање под масичката.

Што добивате: Модерна клуб маса со шармантен изглед, долна стаклена полица за дополнителен простор за складирање и одлична идеја за организирање и забава во вашата дневна соба.

мермерна клуб маса

клуб масичка

модерна клуб масичка

клуб маси

Квалитетно калено стакло – Цврстото и издржливо калено стакло со дебелина од 5mm обезбедува цврстина и долговечност.

мермерна маса

Елегантен округол дизајн – Додава допир на модерна естетика во вашиот простор и обезбедува заштита за вашето семејство.

мермерна клуб масичка

Заштитни влошки – Намалете ја бучавата и спречете ги гребнатините на стаклената површина на масата.

мермерни клуб масички

Прилагодливи стапала – Чувајте ја оваа тркалезна клуб маса стабилна дури и на нерамните подови и заштитете ги подот од гребнатини.

Содржина на пакетот:
1 x Клуб маса
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клуб маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клуб маса
Клуб маса

4.799 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LCT072B58 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart