Клуб маса

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: дабово беж
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина), честички, ПВЦ (поливинил хлорид) пластика
Големина на производот: 55 x 100 x 45 см
Тежина на производот: 13,9 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на масата: 50 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на долната полица: 40 kg

масички за тераса гоелма масичка за кафеклуб масиБохо стил: Оваа масичка за кафе зрачи со боемска грациозност, со земјена нијанса која резонира со природни елементи и полицата од ПВЦ ратан која додава дополнителен слој на текстура. Совршена за подобрување на модерен простор или збогатување на популарниот бохо декор.

Робусна и доверлива: Со премиум маса од МДФ што е доволно цврста да држи до 50 кг и полица од ратан која издржува до 40 кг, оваа клуб масичка е сигурен додаток до вашиот простор. Слободно изложете ги вашите книги или украси на неа!

Разновидност што ќе ви се допадне: Повеќе од централен дел од дневната соба, оваа шик популарна клуб масичка може да го најде своето место во вашата канцеларија, гостинска соба или спална соба.

Без напор за склопување: Оваа клуб маса доаѓа со јасни упатства и означени делови, што гарантира дека можете брзо и без мака да ја поставите.

Оваа квадратна маса е дизајнирана имајќи ја предвид вашата удобност и безбедност. Неговата обложена површина лесно се чисти, заштедувајќи ви време на одржување. Заоблените агли ве штитат од случајни удари за поголема безбедност.

масичка за кафе

тркалезна масичка

модерни маси

масички за кафе


Содржина на пакетот:

1 x Клуб масичка
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клуб маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клуб маса
Клуб маса

5.999 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart